Valiutu skaičiuoklė

Valiutu skaiciuokle yra įrankis, skirtas konvertuoti vienos valiutos sumą į kitą valiutą, naudojant galiojančius valiutų kursus.

Valiutos skaičiuoklės dažniausiai naudojamos kelionėse, versle ar kitose situacijose, kai reikia žinoti vienos valiutos vertę kita valiuta.

Valiutos skaičiuoklės paprastai turi du laukelius: vieną valiutos, kurią norite konvertuoti, ir vieną valiutos, į kurią norite konvertuoti. Taip pat gali būti laukas, kuriame galite pasirinkti valiutų kurso šaltinį.

Valiutos skaičiuoklės dažniausiai naudojamos kelionėse, versle ar kitose situacijose, kai reikia žinoti vienos valiutos vertę kita valiuta. Valiutos skaičiuoklės paprastai turi du laukelius: vieną valiutos, kurią norite konvertuoti, ir vieną valiutos, į kurią norite konvertuoti. Taip pat gali būti laukas, kuriame galite pasirinkti valiutų kurso šaltinį. Norėdami naudoti valiutos skaičiuoklę, įveskite konvertuojamą sumą į pirmąjį laukelį ir pasirinkite valiutą, į kurią norite konvertuoti, antrąjame laukelyje. Tada spustelėkite mygtuką “Konvertuoti”. Valiutos skaičiuoklė automatiškai apskaičiuos konvertuotos sumos vertę ir parodys ją antrojo laukelio apačioje.

Nuoroda i puslapi kur galima ivesti suma kuri automatiškai konvertuojasi i kitas valiutas www.xe.com

Norintiems sužinoti zloto kursa pavyzdziui Suvalkuose nuoroda i puslapi: zloto kursas suvalkuose 

Jeigu vykstate į Lenkija ir norite patys susirasti google paieškoje koks lenkijoje kursas zloto rašykite i Google paieška 

“suwalki kantor” irašant miesto pavadinima ir keitykla fraze “kantor”.

Galite naudotis google vertėju kad rasti valiutos keityklos kursus internete.