programavimo kalbos

programavimo kalbos

Jei nepastebėjote, technologijos vaidmuo per pastaruosius 20 metų labai pasikeitė. Lėtai, bet neabejotinai, kompiuteriai įsiskverbė į beveik visas mūsų gyvenimo dalis – nuo to, ką perkame, iki to, kaip keliaujame iš vienos vietos į kitą, kaip dirbame, iki to, kur valgome pasibaigus dienai.

Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių kodavimas yra vienas vertingiausių įgūdžių, kuriuos galite sukurti. Nesvarbu, ar norite siekti karjeros, kurti programinę įrangą ar kurti internetines svetaines, ar tiesiog geriau nei anksčiau suprasti technologijų erdvę, programavimo kalbos mokymasis gali būti labai naudingas jūsų profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

Tačiau tai taip pat gali Jus labai išgąsdinti programavimo kalbų kiekis. Dar prieš rašydamas savo pirmąjį kodą maniau, kad kompiuterių programuotojai yra elitinė ekspertų grupė, turinti daugiau talentų, nei aš galiu turėti. Iš pokalbių su trokštančiais programuotojais matyti, kad tai yra įprastas mąstymas – kodavimas yra praktika, skirta tik nuostabiam technologijų mėgėjui.

Kas svarbu naudojant programavimo kalbos kodą?

Klaidų darymas programavime tai visiškai normalu, be klaidų nebūna ir rezultato.

 

Programavimas per sunkus mokintis?

Noriu iš anksto pranešti, kad tai netiesa kiekvienas gali išmokti. Turėdamas laiko, užsispyrimo kiekvienas gali tapti programuotoju, kiekvienas gali išmokti koduoti. Jei skaitote tai, tai apima ir jus.

Priklausomai nuo to, ko norite išmokti ir kiek norite gilintis, mokydamiesi galite praleisti kelis mėnesius, tačiau visi pradeda nuo pagrindų. 

 

Ką reikia žinoti norint pradėti rašyti kodą?

  •  Susipažinkite su kompiuterių architektūra ir duomenų pagrindais.
  • Sužinokite, kaip veikia programavimo kalbos.
  • Supraskite, kaip veikia internetas.
  • Praktikuokite kai kuriuos komandų eilutės pagrindus.
  • Ugdykite teksto redaktoriaus . Paimkite šiek tiek HTML.
  • Išspręskite kai kuriuos CSS.
  • Pradėkite programuoti su JavaScript.
 

Kodėl turėtumėte išmokti koduoti?

Ateities profesija programuotojai , šiomis dienomis jų truksta.

 

Nuo kokios kalbos pradėti programuoti?

1.Html
2.CSS
3.Javascript

kaip ismokti programuoti

Keletas vertingų patarimų visiems pradedantiesiems.

Atsisiųskite dabar: nemokama HTML ir CSS kodą.

programavimas

Prieš pasinerdami į pirmąją pamoką, pirmiausia pagalvokite, kodėl norite koduoti. Tai padės nustatyti, kurią kalbą nuspręsite išmokti pirmiausia, kokius projektus norite pradėti ir užbaigti ir, galiausiai, ką norite patobulinti savo įgūdžiuose. Štai keletas gerai žinomų privalumų:

Lavinkite profesinius įgūdžius.

 programavimo pradziamokslis

 
Technologijoms ir toliau įsiliejant vis labiau į mūsų kasdienį gyvenimą, kodavimo įgūdžiai Taps geidžiamiausi.

Jei norite paversti karjerą technologijų srityje arba pereiti prie labiau techninio vaidmens savo srityje, būtina žinoti bent vieną atitinkamą programavimo kalbą. Tačiau tai taikoma ne tik kūrėjams. Interneto dizaineriai turėtų žinoti HTML, CSS ir JavaScript. Projektų vadovai turėtų žinoti įrankių, kuriuos jie padeda sukurti, ypatybes. Net jei naudojate paprastą „WordPress“ svetainę, susipažinimas su priekinėmis kalbomis ir kai kuriais PHP yra labai naudingas.

Jei nesiekiate vien tik techninio vaidmens, kodavimo patirtis vis dėlto yra geras privalumas – tai rodo technines žinias ir gebėjimą suvokti abstrakčias sąvokas ir spręsti sudėtingas problemas.

Galiausiai, kodavimo žinios leidžia pradėti laisvai dirbti samdomą darbą ir galbūt siekti viso etato laisvai samdomo darbuotojo karjeros. Pasirinkę šį kelią, galėsite daug geriau kontroliuoti savo karjerą ir projektus, kuriuos priimate.

Galite kurti dalykus.

Programavimas Nuo Ko Pradeti

Nesvarbu, ar norite užsidirbti pinigų iš savo projekto per Adsence, paskelbti jį atvirojo kodo platformoje, pvz., „GitHub“, ar tiesiog kurti dalykus kaip hobį, turėsite tam reikalingų žinių ir įrankių. Džiugu žinoti, kad galite kurti programas, kurių iki šiol niekada iki galo nesupratote. Be to, projektai yra būtini mokymosi ir darbo paieškos procesui, kaip netrukus pamatysime.

Jūs geriau suprasite jus supantį pasaulį.

Kaip sakiau, technologijos plinta ir tobulėja metai iš metų. Išmokę net tik programavimo pagrindus. Įgysite visiškai naują požiūrį į savo gyvenimo technologijas ir suprasite, kaip visa tai susijungia programavimo kalbas.

Tai linksma!

Tai neskanu, bet tiesa – daugeliui mokymasis koduoti yra nepaprastai naudinga ir maloni patirtis. Įgiję pagrindus ir pradėję savo originalius projektus, procesas bus ne toks kaip mokymasis, o labiau kaip laisvalaikis. 

 

programavimas pradedantiesiems

Front-end programavimas
Norint koduoti, reikia žinoti bent vieną kodavimo kalbą, sintaksės rinkinį ir taisykles. Yra šimtai kodavimo kalbų, kurių kiekviena yra unikali savo paskirtimi ir tuo, ką ji gali atlikti. Tačiau kai kurias kalbas išmokti lengviau nei kitas – nuo jų geriausia pradėti, nes jos yra greičiausias būdas išmokti programavimo pagrindų.

Rekomenduoju susipažinti su nemokama programavimo programa:

Programavimo Kursai internetu

Kokias kalbas turėtumėte išmokti?


Programavimo pamokos

Išmokite nemokamai programuoti.

Java programavimo programa finansuojama užimtumo tarnybos.