Interneto naršyklės

Interneto naršyklės

Susipažinkite su nemokamomis interneto naršyklėmis, su funkcijomis ir privalumais, kaip išsirinkti tinkamiausia naršyklę Jūsų kompiuteriui.

Nors dauguma įrenginių turi interneto naršykle, įvairios kitos nemokamos naršyklės siūlo saugesnę naudotojo patirtį.

 

naršyklė nepalaikoma?

Naršyklės nustojama palaikyti kaip jos tampa senesnėmis versijomis 

Jei matote pranešimą „Nepalaikoma naršyklė“, tai reiškia, kad naudojate naršyklę, pvz., „Internet Explorer“ arba „Mozilla Firefox“. Turėtumėte turėti galimybę įdiegti vieną iš mūsų palaikomų naršyklių daugumoje švietimui naudojamų įrenginių 2022 metu naujausia versija.

 

Štai mūsų galutinis žiniatinklio naršyklių sąrašas, kuriame yra 10 geriausių interneto naršyklių visoms platformoms – nuo „Windows 10“, „Mac“ ir „Linux“ kompiuteriams pritaikytų iki „Android“ įrenginių ir „iPhone“.

1. Labiausiai funkcionali naršyklė: „Google Chrome“.

„Google Chrome“ buvo paleista sistemoje „Windows“ 2008 m., tačiau nuo to laiko ją išplėtė „Mac“ ir „Linux“ kompiuteriuose, taip pat „iOS“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

 

Vienas iš stipriausių „Chrome“ pranašumų yra jos prieinamumas daugelyje platformų, nes galite sinchronizuoti naršymo istoriją ir kitus duomenis skirtinguose įrenginiuose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie „Google“ naršyklės ir prisijungti naudajantis Jūsų asmeninę (gmail paskyra).

 

Ši interneto naršyklė taip pat itin greita, ypač kai reikia įkelti „Google“ priklausančias svetaines, tokias kaip „Gmail“ ir „YouTube“. Nors kitos naršyklės gali šiek tiek užtrukti, kol įkeliamas „YouTube“ vaizdo įrašas, „Chrome“ paprastai pradeda leisti vaizdo įrašą beveik iš karto, kai yra geras interneto ryšys.

Atsisiuskite naršykle “Chrome” 2022 metų versija 102.0.5005.98

(paspauskite tekstą chrome naršyklė nukreipimas į atsisiuntimo puslapį.)

Chrome Naršyklė
 
2.  Geriausia „Windows 10“ naršyklė: „Microsoft Edge“.

Microsoft Edge“ yra klasikinės „Internet Explorer“ naršyklės įpėdinis ir yra iš anksto įdiegtas visuose naujuose „Windows 10“ įrenginiuose. Ši „Windows 10“ naršyklė yra labai integruota į operacinę sistemą ir yra numatytoji programa, skirta atidaryti ne tik tinklalapius, bet ir elektronines knygas bei PDF failus. Šioje žiniatinklio naršyklėje taip pat yra įtaisytųjų rašalo įrankių, skirtų puslapių ekrano kopijoms daryti, ir „Cortana“, kad būtų galima ieškoti žodžių ir frazių. Taip pat galite naudoti diktantą balsu, kad „Edge“ skaitytų jums straipsnius ir kitą žiniatinklio turinį. „Microsoft Edge“ taip pat išsaugo jūsų žymes ir naršymo istoriją debesyje. Šie duomenys gali būti sinchronizuojami su „iOS“ ir „Android“ programų versijomis, kad naudotojai veiktų nuosekliai, ir yra suderinami su „Windows Timeline“.

Atsisiuskite naršykle microsoft edge 2022 metu versija.

 

Microsoft Edge

3. Geriausia interneto naršyklė Apple vartotojams: Safari
 
„Safari“ yra pirmosios šalies „Apple“ žiniatinklio naršyklė, skirta visai aparatinei įrangai, nuo „Mac“ kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių iki „iPhone“, „iPad“, „iPod touch“ ir „Apple Watches“. Naršyklė yra iš anksto įdiegta visuose „Apple“ įrenginiuose ir yra numatytoji programa, skirta tinklalapiams atidaryti. Panašiai kaip „Edge“ „Windows 10“ įrenginiuose, „Safari“ gerai veikia „Apple“ įrenginiuose, nes jį gamina ta pati įmonė ir nuo pat pradžių sukurta veikti naudojant tam tikrą aparatinės įrangos rinkinį. „Safari“ palaiko visas pagrindines „Apple“ funkcijas, tokias kaip „Apple Pay“ ir „AirDrop“, taip pat gali atlikti „Touch ID“ ir „Face ID“ užduotis suderinamuose „Apple“ įrenginiuose. Naudodama iCloud, Apple Safari naršyklė gali sinchronizuoti naršymo istoriją, žymes ir slaptažodžius tarp įrenginių. Tačiau ši funkcija naudinga tik tuo atveju, jei turite daug „Apple“ įrenginių, nes „Windows“ ar „Android“ įrenginiams nėra „Safari“ naršyklės.
 
Atsisiuskite Safari naršykle.
 

Safari Naršyklė

 
3. Geriausia universali žiniatinklio naršyklė: „Firefox“.
„Mozilla“ „Firefox“ yra viena iš populiariausių „Chrome“, „Edge“ ir „Safari“ naršyklių alternatyvų iš dalies dėl to, kad ji egzistuoja nuo 2002 m., bet dažniausiai dėl dažnų atnaujinimų.
 
„Firefox“ interneto naršyklė reguliariai atnaujinama su klaidų pataisymais, greičio patobulinimais, saugos patobulinimais ir naujomis funkcijomis. Tačiau šie naujinimai gali būti nemalonūs, kai jie automatiškai pradedami diegti, kai atidarote programą. Tada turėsite palaukti kelias minutes, kol bus atsisiųsta ir įdiegta nauja versija.
 
„Firefox“ galima „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose ir leidžia sinchronizuoti duomenis tarp kiekvienos versijos naudojant nemokamą „Firefox“ paskyrą. „Firefox“ naršyklės „Android“, „Linux“, „Mac“ ir „Windows“ versijos palaiko didžiulę plėtinių biblioteką. „Windows“ versija taip pat palaiko „Windows Hello“ autentifikavimą, kad būtų padidinta suderinamų svetainių sauga.
 
Atsisiuskite firefox naršykle.
 

Firefox Naršyklė

 
4. Įvairiausia žiniatinklio naršyklė: „Opera“.
„Opera“ žiniatinklio naršyklė buvo paleista „Windows“ sistemoje 1996 m. ir dabar ją galima naudoti „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir net „Java“ telefonuose. Staliniams kompiuteriams skirtos „Opera“ versijos palaiko daugybę priedų, kurie suteikia naršyklei papildomų funkcijų, ne tik naršant internete. „Facebook Messenger“ ir „WhatsApp“ gali veikti prisegtoje užduočių juostoje kairėje ekrano pusėje, o naršyklėje taip pat yra įmontuota ekrano fiksavimo funkcija. Kiek naudojate šias funkcijas, priklauso nuo jūsų operacinės sistemos ir pageidaujamų programų. Jei paprastai tikrinate „Facebook Messenger“ naudodami jos programą arba, pavyzdžiui, telefone, greičiausiai ši „Opera“ funkcija jums nebus labai naudinga. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas „Opera USB“ – visiškai funkcionali žiniatinklio naršyklės versija, kurią galima paleisti iš USB atmintinės bet kuriame „Windows“ kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 7“ ir naujesnė versija. Šis gana išradingas kūrinys puikiai tiks, jei darbe ar kelionėse turite prieigą prie kompiuterio, kuris neleidžia įdiegti papildomų programų.
 
Atsisiuskite Opera naršykle
 
Opera naršyklė
 
reklama internete