Horoskopai

Horoskopai

Ką šiems 2022metams Jums prognozuoja Horoskopai pagal Zodiako ženkla.

 

Avinas

 

Naujos pradžios nuotaikos ateina stiprios! Pasiruoškite išradinėti save iš naujo, Avinai, nes 2022-ieji jums žada būti vieni giliausių ir svarbiausių metų per daugiau nei dešimtmetį. Viskas prasideda gegužės 10 d., kai superdidysis Jupiteris pereina į Aviną, padidindamas jūsų asmeninius tikslus ir svajones iki spalio 28 d. Tai pirmas kartas, kai raudonai dėmėtoji planeta jus aplankė nuo 2011 m. Jupiteris yra sėkmės, augimo ir rizikos planeta. Jo atvykimas į jūsų zodiako ženklą ir tai naujas impulsas  skelbiantis visiškai naują gyvenimo puslapį.

Nuo karjeros kelio iki socialinio rato iki namų bazės – 2022-ieji – tai esminiai pokyčiai, galvojant apie savo laimę. Ir tu užsidirbai teisę, Avinas: 2010–2018 m. savo ženkle atlaikėte šokiruojantį Uraną ir peršokote egzistencinius pratimus bei ekstremalias sielos paieškas. Dabar jūs pradedate savo evoliuciją į kitą gyvenimo ciklą. Įspėjimas: procesas gali vykti etapais. Pirmuosius keturis 2022 m. mėnesius Jupiteris praleis Žuvyse ir jūsų gydymo kelionė, kuri pasikartos dar kartą nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d., kol Jupiteris pateks į Aviną, kad užbaigtų 2022 m. 

Karjera ir pinigai
Naujos įmonės, naujos technikos – 2022 m. avinai išsiveržia iš buvimo tarp keturiu sienu. Pinigų judėjimas gali nukreipti jus precedento neturinčiomis kryptimis, kai sausio 18 d. mėnulio mazgai pasislinks į Jautį ir Skorpioną (jūsų finansinę ašį) Laukite teigiamų pokyčiu.

Iniciatyvus Jupiteris pirmą kartą apsilankė pas Aviną nuo 2010–2011 m. Padidinkite savo viešumą ugdydami savo aistras darbui, kol horizontą plečianti planeta yra jūsų ženkle nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Žygiuokite ir galėsite formuoti savo pramonę, ypač jei panaudosite bendruomenės ir technologijų galią, kad padarytumėte savo pėdsaką gyvenime.

Draugai ir šeima
Rimtasis Saturnas visus metus stovi dėmesingame Vandenyje ir jūsų Avino ženkle. Bendraukite turėdami tikslą, nesvarbu, ar plečiate savo sąmonę, ar mobilizuojate tikslams. Būtina skirti daug “Laiko sau“, nes Jupiteris sugrįšta tarp Žuvų ir jūsų Avino ženklo , pirmiausia susitelkusio į save. Planuokite susitikimus Žuvų ciklo metu, kuris tęsiasi iki gegužės 10 d. ir tęsiasi nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d. Susisiekite su giminaičiais ir draugais, kuriems skiriate per mažai laiko.

Kai nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Jupiteris prasiskverbia pro Aviną, jūsų žaibiškas kūribiškumas sugrįžta. Susipažinkite su greito tempo draugais, kurie siekia didelių svajonių! Nebus sunku juos atpažinti, kai jūsų galaktikos sargas Marsas rugpjūčio 20 d. įsisuks į Dvynius ir įkraus jūsų komunikabilų, bendradarbiaujantį ciklą iki 2023 m. kovo 25 d.

 

Jautis

 

2022 m. prasidėjus, gali smarkiai pasikeisti per ateinančius dvejus metus. Ir tai yra didelė naujiena! Viskas prasideda 2022 m. sausio 18 d., kai Mėnulio šiaurinis mazgas, pagrindinis taškas, lemiantis karmą, likimą ir tikslą, pirmą kartą nuo 2014 m. persikelia į Jautį. Esate oficialiai paskirtas kolektyvinio pakilimo lyderiu . Bet taip, tu gali būti tas švyturys, kuris išves mus visus iš mūsų savanaudiško žmogaus destruktyvumo. Bent jau tuo kosmosas jus dabar įkrauna, jei nuspręstumėte priimti tą misiją.

Nesvarbu, ar tai darote, ar ne, laukia radikalūs poslinkiai, nes 2022 m. ir 2023 m. jūsų ženkle prasiskverbia Mėnulio mazgas ir užtemimai. Nuo 2018 m. jūsų pastovaus ženklo pokyčiai buvo pastovūs nuo 2018 m., kai pirmą kartą nuo tada, kai į Jautį įžengė Uranas. 1942 m., apsigyventi iki 2026 m. Dabar, kai jau įpusėjote šį atsišvartavimo tranzitą, chaosas tapo jūsų „nauju įprasta“. Nuo 2022 m. gegužės mėn. dalis jūsų darbo bus išvalyti viską, ką peraugote, ir atsisveikinti su gyvenimo praeitimi. Sidabrinis pamušalas: ruošiatės naujam 12 metų ciklui, kuris prasidės 2023 m. gegužės 16 d., kai ekspansyvusis Jupiteris pirmą kartą nuo 2012 m. įžengs į Jautis.

Karjera ir pinigai:
Karjeros tikslai ir toliau yra didžiulis prioritetas, nes Saturnas įveikia savo kelionės per Vandenį ir jūsų sėkmės nulemtą pusę (nuo 2020 m. kovo 21 d. iki 2023 m. kovo 7 d.). Tvirtinkite savo, kaip įmonės (ar pramonės) lyderio, autoritetą, net jei turite skirti daugiau valandų nei pageidaujate. Kai likimo nulemtas Šiaurės mazgas įžengs į jūsų ženklą sausio 18 d., kosminis kompasas gali nukreipti jus nauja kryptimi.

Bet neišmesk svajonės. Pasinaudokite turimais įgūdžiais ir pažiūrėkite, kokias netikėtas galimybes atneš du Tauro užtemimai balandžio 30 d. ir lapkričio 8 d. Kai Marsas rugpjūčio 20 d. priartės prie jūsų pinigų namų, inicijuokite ir siekite finansinių galimybių. Tada pasistenkite plėtoti tai, kas vyksta, kol Marsas yra retrograde nuo 2023 m. spalio 30 d. iki sausio 12 d.

Draugai ir šeima:
Populiarumas auga 2022 m.! Žaiskite „super-jungtis“, o platus Jupiteris Žuvyse suaktyvins jūsų komandinę dvasią iki gegužės 10 d. (ir vėl po spalio 28 d.). Suburkite žmones, bet neįsipareigokite. Turėdami Mėnulio šiaurinį mazgą Taure, jums reikia daug laiko, kad galėtumėte užsiimti savo asmeniniais pomėgiais ir naršyti, niekam neįpareigojant.

Du užtemimai Jaučio ženkle – balandžio 30 ir lapkričio 8 d. – pakeis savo kryptį. Galite nutraukti ryšius su viena grupe, kad sukurtumėte vietos kitai, ypač jei jūsų gyvenimo tikslai labiau suderinami su nauja įgula. Tačiau nostalgija apims nuo gegužės 10 iki spalio 28 d., kai Jupiteris pasiners į jūsų sentimentalumą. Prisijunkite prie šeimos ir senų draugų. Tai galingas langas, skirtas pasitaisyti ir išgydyti ilgalaikius įtrūkimus.

 

Dvyniai

 

Ar esate pasirengę paversti savo genialias idėjas kažkuo apčiuopiamu, Dvyniai? Vieni sėkmingiausių jūsų karjeros metų per daugiau nei dešimtmetį ateina, kai pasisuka kalendorius, patepdamas jus ekspertu, lyderiu ir bosu. Šių metų kosminė kompozicija perkelia jūsų laukines idėjas nuo konceptualių iki konkrečių, sukurdama žingsnį ir kartojimą, kuriame pagaliau galėsite atrasti kažka naujo. (žmonės kalba, kad negalite to padaryti? Sėkmė taps kerštu Sausio 18 d. baigsite beveik dvejus metus trukusį visiško išradimo etapą, prasidėjusį 2020 m. gegužę ir apvertusį jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. žemyn – dažniausiai į gerąją pusę. Štai tada Mėnulio šiaurinis mazgas įžengė į Dvynius ir pasiuntė jus į nauja ir neplanuota kryptį. 

2022 m. pasiruoškite greitai pereiti nuo „potencialios“ prie „kinetinės“ energijos, ypač antroje metų pusėje. Nusistatykite tikslą: rugpjūčio 20 d. energizer Marsas priartina Dvynius iki 2023 m. kovo – ilgesnio ciklo, suteikiančio papildomo pasitikėjimo ir charizmos, o kartais ir tiesioginio magnetizmo, kuriam žmonės atrodys nenugalimi. Kai laimingasis Jupiteris padarys savo paskutinius ratus per jūsų karjeros zoną nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d., pagaliau gali būti pasiektas galutinis tikslas, jei jūsų ketinimai ir sąžiningumas yra aukščiausio lygio.

Karjera ir pinigai:

Maksimaliai išnaudokite pirmąsias tris 2022 m. savaites! Likimo nulemtas Šiaurės mazgas baigia 18 mėnesių kelionę per jūsų ženklą sausio 18 d. Šis ciklas vyksta tik kas 18–19 metų ir suteikia neprilygstamą galimybę peržengti ankstesnes ribas. Drąsūs ir įžūlūs judesiai gali puikiai nuteikti jus likusiai metų daliai, o jei Jupiteris jūsų sėkmės sektoriuje iki gegužės 10 d. – ir vėl nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d., būsite pasirengę lipti bet kokiomis pasirinktomis kopėčiomis.

Įeikite į lyderystę ir patobulinkite savo įgūdžius. Galingos mentorių figūros gali padėti jums pakilti ištisus metus. Pasiduokite jų globai ir nesipriešinkite proceso daliai. Turėdami karminį Pietų mazgą  po sausio 18 d., naudokite programėles, priminimus ir išmintingas sistemas, kad dirbtumėte išmaniau, o ne sunkiau.

Draugai ir šeima:

Laisvas laikas prieš gegužę bus brangi prekė, todėl sutelkite dėmesį į savo vidinį ratą. Bendravimas vienas su vienu bus pats maloniausias. Tai leis jums apdoroti visus jūsų gyvenime vykstančius pokyčius. Tiesiog atminkite, kad draugai nėra terapeutai, o puikus konsultantas ar treneris gali panaikinti jūsų draugystės svorį.

Įelektrinantis Jupiterio turas per Aviną atkuria jūsų socialinio drugelio statusą nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Reikšmingi ryšiai yra būtini, bet jūs vėl juos priimsite su humoro jausmu ir solidžiu būriu žavių žmonių. Jūs netgi galite organizuoti draugus pagal aktyvius vasaros planus, pvz., grupinius žygius, ilgus pasivažinėjimus dviračiais. Tyrinėkite savanorišką turizmą arba prisijunkite prie labdaros iniciatyvos netoli užtemimų gegužės 16 ir spalio 25 d. Žmonės, kurie dalijasi Jiems visata dovanoja dovanas už gerus darbus!

 

Vėžys

 Tačiau 2022 m. kosminis suderinimas suteikia jums leidimą išsivaduoti nuo įsipareigojimų ir atskleisti savo retai matomą laukinę pusę. Kadangi žvaigždės vienareikšmiškai išsirikiuoja, jos padeda pajusti tikros laisvės skonį. Kas atrodo kaip tikslas, vertas jūsų gyvenimo, jūsų energijos, geriausių jūsų dienos valandų? Šiais metais esate kviečiami praleisti daug laiko atliekant vizionierišką darbą. Raskite įkvėpimo mokydamiesi, keliaudami (saugumo ribose) ir toli už savo komforto zonos ribų. Pirmąjį 2022 m. ketvirtį galite plėtoti verslumo idėją, įsitvirtinti kaip minčių lyderis.
 
 
 
Nuo gegužės iki spalio gausus Jupiteris sklendžia per Aviną nuo 2011 m., atnešdamas didžiulę sėkmę arba visiškai naują profesinį kelią (galbūt abu!). Jūsų ambicijos suaktyvėja ir prioritetai tampa aiškūs. Spoilerinis įspėjimas: jie neapima pilnai suaugusių žmonių emocinių poreikių tenkinimo. Bandymas tai padaryti yra meškos paslauga jums abiem – tiesa, kurią kai kurie Vėžiai atpažins pirmą kartą. Kur nukreipti tą likusią energiją? Žinoma, į savo sielos misiją.
 
 
Karjera ir pinigai:
 
Ar galite užsidirbti pinigų miegodami? Rimtasis Saturnas sako: “Taip!” iki pasyvių pajamų 2022 m., kai jos patenka per jūsų investicijoms į nekilnojamąjį turtą. Nesvarbu, ar perkate nuomojamą būstą, tačiau venkite investiciju į kriptovaliutas, nes galite prarasti turta. Tačiau visiškai neatmeskite savo idėjų. Nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. rizikingas Jupiteris pakyla į Aviną ir galite sulaukti pelningo sandorio – kaip rangovas arba samdomas darbuotojas. Galite keliauti darbo reikalais, kol Jupiteris yra Žuvyse iki gegužės 10 d. arba nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d. Laikas parašyti nuosavą knygą arba pradėti savo stiliaus tinklaraštį internete!
 
 
Draugai ir šeima:
 
Kas yra žmonės toli už jūsų kaimynystės? Metų pradžioje vėl susisiekite su tolimais draugais ir toli esančiais giminaičiais. Galite paruošti vizitą ar bendradarbiavimo projektą – tai yra geros priežastys vėl susisiekti. Apsvarstykite kai Šiaurės mazgas nuo 2022 m. sausio 18 d. iki 2023 m. liepos 17 d. pateks į Taurą. Raskite tinkamą formatą, kad suburtumėte kai kuriuos nuostabius pažįstamus žmones: knygų klubai, aktyvistų susitikimai, joga parkas. Palikite vietos naujiems naujokams, kurie galėtų atvykti netoli užtemimų balandžio 30 ir lapkričio 8 d. Marsas eina į Dvynius ir jūsų zodiako ženklą, aštuoniems ilgiems mėnesiams, pradedant rugpjūčio 20 d. mylimas žmogus.
 

Liūtas

 

Iš prigimties liūtai yra bendruomeniški padarai, o praėjusiais metais žvaigždės kurstė porų kūrimo instinktus, Liūtai. Partnerystė yra ir išliks didžiulė 2022 m. tema, bet, laimei, jums patiks ir laisvė bei tyrinėjimai, nes jūsų dėmesys taip pat krypsta į sielą tenkinantį asmeninį augimą. Kurias iš savo unikalių svajonių norite pasireikšti platesniame pasaulyje, pasidalinti pasauliniu mastu, o gal net paversti verslu? Dinamiška dueto tendencija prasidėjo 2020 m. gruodį, kai laimingasis Jupiteris ir struktūrinis Saturnas įžengė į Vandenį, jūsų įsipareigojusių santykių sektorių, ir susivienijo į savo Didžiąją jungtį (arba tai, ką jūsų vietinis laikraštis pavadino „Kalėdų žvaigžde“). Kai 2021 m. jie atliko įjungimą ir išjungimą. Liūto pora, kuri privertė mus visus patikėti pasakų meile po niūraus COVID sausumo periodo.

Prieš pat Jupiteris persikelia į Žuvis , investicijų namai, kur jis liks iki 2022 m. gegužės 10 d., o tada atliks paskutinį ratą nuo 2022 m. spalio 28 d. iki gruodžio 20 d. Per abu langus galite jaustis šiek tiek labiau privačiai – kartu mėgaudamiesi netikėtais turtais. Tačiau prieš per daug prisirišdami žinokite, kad laisvė bus jūsų didžiausias afrodiziakas nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d., kai Jupiteris aplankys ugnies ženklą Aviną. Per šį vidurio ciklą daugiausia dėmesio skirsite švietimui, verslumui ir kelionių galimybėms. Tuo tarpu jūsų karjeros kelias tęsiasi daugybe siužeto vingių – tendencija, kuri tęsis iki 2026 m., bet gali pasiekti aukščiausią lygį, kai Uranas ir Šiaurės mazgas persipins per Taurą ir jūsų profesinį sektorių 2022 ir 2023 m. Kad ir kaip jums patinka planuoti, Liūtai, Geriausias variantas yra šio nuotykio su visata antrasis pilotas dabar.

Karjera ir pinigai:
Likimas šaukia! Žvaigždės prasideda nuo sausio 18 d., kai karminis Šiaurės mazgas patenka į Taurą. Jei darote tai, kas jums patinka, šis 18 mėnesių ciklas jūsų svajonėms suteiks blizgesio ir švelnumo. Galite pakilti į naujas lyderystės aukštumas arba įsitvirtinti kaip ekspertas ar influenceris. Ar esate prisirišęs prie blogo verslo modelio? Šiais metais išsilaisvinti yra jūsų kosminė pareiga, ypač kai nepriklausomos dvasios Jupiteris įsitraukia į draugus ir šeimą:
Namai yra ten, kur yra širdis, bet kartais jums reikia atsikvėpti žmonių, kuriuos mylite labiausiai. Turėdami karminį Pietų mazgą Skorpione, galite jaustis apriboti įsipareigojimų tėvams, vaikui ar kitam asmeniui, kuris traukia jus dėl priežiūros energijos. Nustokite bandyti būti superherojumi ir sutelkite paramą. Tai metai, kai reikia bendrauti su žmonėmis, kurie yra panašiame gyvenimo etape. Namo pirkimas ar pardavimas gali būti jūsų namų plano dalis. Populiarumas išaugo, kai Marsas rugpjūčio 20 d. pateks į Dvynius, ir jūs galite atsidurti šurmuliuojančios įgulos centre. Pasiilgote savo žmonių? Suburkite grupę, kai nuo 2023 m. spalio 30 d. iki sausio 12 d. raudonoji planeta pasisuks atgal. Avinas ir jūsų verslumo nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Ar kada svajojote būti skaitmeniniu klajoniu ar keliauti darbo reikalais? Viduryje galite tapti profesionalu. Investicijos gali atsipirkti su kaupu iki gegužės 10 d. (ir vėl po spalio 28 d.). Ieškokite nekilnojamojo turto. Kai Rugpjūčio 20 d. Marsas prisijungs prie Dvynių, patobulinkite savo techninius įgūdžius dar nepasibaigus metams.

Mergelė

 

Santykiai buvo pagrindinė 2021 m. tema, o ši tendencija tik stiprėja 2022 m., Mergelė. Laimingasis Jupiteris, augimo ir naujų nuotykių planeta, pasisuks tarp Žuvų, jūsų įsipareigojusios partnerystės zonos valdovės, ir Avino, jūsų intymumo zonos galaktikos sergėtojo. Iki gegužės 10 d. Mergelės gali imtis ryžtingų žingsnių, kad aljansas taptų oficialiu, nesvarbu, ar tai būtų verslo sandorio sudarymas, sužadėtuvės ar būsto pirkimas su ilgamete S.O. Nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d., kol Jupiteris aplankys Aviną ir jūsų susiliejantį aštuntąjį namą, jūsų galvoje yra ilgalaikis turtas ir nuolatiniai santykiai.

Galite trokšti daugiau privatumo ir taip pat galite pritraukti pelningą galimybę investuoti į nekilnojamąjį turtą, todėl ištirkite galimybes. Tuo tarpu Mergelės, kurios yra rašytojos, mokytojos ar studentės, klestės po naujosios užtemimo ir Mėnulio mazgo serijos jūsų komunikacijos ašyje. Kelionės, persikėlimas (nepriklausomai nuo to, ar toli, ar į kaimynystę) ir naujas socialinis ratas taip pat gali būti horizonte. Apatinė eilutė: Tai metai, kai reikia dirbti išmaniau, o ne sunkiau – didžiulis palengvėjimas po 2021 m. darbščių reikalavimų. Patikrinkite kiekvieną savo gyvenimo sritį. Jei jums sunku, per daug darote vienas.

 

Karjera ir pinigai:

Malonėkite toliau, Mergele – jūsų atlygis jau matomas! Saturnas veržiasi per Vandenį paskutinius ištisus metus. Po to, kai nuo 2020 m. kovo 21 d. susitvarkote, pagaliau galite susisteminti, dokumentuoti savo procesą ir automatizuoti kelias sudėtingas užduotis, kurias, atrodo, kartojate nuolat. (Mergelės rojus!) Kur tik įmanoma, užmegzkite naujas pažintis, nes gausus Jupiteris atneša palankumą ir laimę jūsų bendroms pastangoms visus metus.

Turėdami Mėnulio pietinį mazgą Skorpione po sausio 18 d., jūs ir gimininga dvasia galite gauti pelną kaip dinamiškas duetas. Stabilumas yra įdomus, kai nuo 2022 m. rugpjūčio 20 d. iki 2023 m. kovo 25 d. į jūsų saugos zoną įžengia į jūsų saugumo zoną įtrauktas Marsas. Skirkite energijos kurdami lizdą: įsigykite nekilnojamojo turto,, sumažinkite išlaidas. Įsitikinkite, kad turite pagalvėlę, kol Marsas nepasisuks atgal nuo 2023 m. spalio 30 d. iki sausio 12 d.

Draugai ir šeima:
Pavasaris laisvas nuo to kokono iš kurio išsirita drugelis Mergelė! Jūsų socialinis gyvenimas sparčiai augs, kai Mėnulio pietinis mazgas įsitvirtins Skorpione nuo 2022 m. sausio 18 d. iki 2023 m. liepos 17 d. Vis dėlto pamirškite atsitiktinius susitikimus! Šis 18 mėnesių ciklas yra tarsi sielų būrio susijungimo turas, vėl sujungiantis jus su giminingomis dvasiomis, kurias aiškiai pažinojote praeituose gyvenimuose. Įsitraukite į vietinę sceną: galite palikti neišdildomą pėdsaką savo bendruomenėje! Tačiau neužstrigkite vienoje vietoje. Mėnulio šiaurinis mazgas Jautis pasuka jūsų kompasą pasaulietine kryptimi. Susisiekite su tolimais draugais per socialinius tinklus ir galbūt sukursite kelionės planą į užsienį. Marsui po rugpjūčio 20 d. – tai paskatins pakeisti savo gyvenimo situaciją arba išmokti sveikesnių konfliktų sprendimo būdų.

 

Svarstyklės

 

Sveikatos patikrinimas! Kaip jaučiasi, Svarstyklės? Ir mes klausiame apie jūsų kūną, protą, dvasią ir širdį. Po linksmų, bet šiek tiek nedrausmingų 2021 m. 2022 m. dangus nukreipia jūsų dėmesį į gyvenimą be dramų ir rūpinimąsi savimi. Ir jūs esate taip pasiruošę šiai pusiausvyrai (stebuklingas Svarstyklių žodis). Kas sakė, kad sveiki įpročiai turi būti nuobodūs? Turėdami nuotykių kupiną Jupiterį Žuvyse iki gegužės 10 d., galite tapti gurmanu veganu arba apsilankyti treniruotese joga, kvėpavimo pratimais ir kasdienėmis detoksikacijos procedūromis. Svarstyklių palaima: 2022 m. leidimas.

Santykiai gali tapti oficialūs nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d., kai Jupiteris persikels į Jūsų namus. Kai kurios Svarstyklės gali peržengti ilgalaikį įsipareigojimą ir nuspręsti draugiškai judėti toliau arba išsivystyti į naują santykių modelį, kuris tinka jums abiem, suteikiant daugiau laisvės ir savarankiškumo. Jums gali prireikti šio papildomo mobilumo, nes užtemimai ir Mėnulio mazgai šoka per jūsų pinigų ašį, suteikdami galimybę investuoti, pelnytis ir kurti naujus pajamų šaltinius.

Karjera ir pinigai:
Pinigų judėjimas gali atnešti gausų derlių 2022 m., nes Mėnulio mazgai nuo sausio 18 d. nukreipia savo energiją į jūsų finansinę ašį (Jautis-Skorpionas). Skorpiono karminis Pietų mazgas reikalauja biudžeto sudarymo ir planavimo. Atkurkite sąžiningumą sumokėdami skolas ir padidindami įkainius, jei uždirbate per mažai.

Tauro šiaurinis mazgas nukreipia į Jus pasyvių pajamų generatorius. Tai gali būti metai, kai investuosite į savo svajonių bloką, sutraiškysite jį naudodami kriptovaliutą arba gausite finansavimą savo startuoliui. Turėdami Saturną , susitelkite į savo amato įvaldymą. Jau esate profesionalas? Galite gauti atlyginimą kaip influenceris, ekspertas ar motyvuojantis pranešėjas.

Draugai ir šeima:
Šeima: Negaliu gyventi su jais, negaliu gyventi be jų. Transformacinis Plutonas baigia savo 2008–2024 m. kelionę per Ožiaragį . Aukštumos ir nuosmukiai pradeda išsilyginti, kai išsiaiškinate savo unikalų vaidmenį slapčiausiame rate.

Tačiau su savo valdove, talpinančia Venerą, iki sausio 29 d. grįždami atgal Ožiaragio ženkle, laikykitės sveikų ribų.Įsitikinkite, kad nesinaudojate kieno nors gerumu. (Seneliai nėra „nemokamos auklės paslaugos“ kiekvieną dieną…) Rimtas Saturnas gali atnešti sunkių įsipareigojimų Svarstyklių tėvams arba užstoti pastojimą. Būkite įsipareigoję ir būkite moksliniai: išmintinga sistema gali pakeisti viską į gerąją pusę.

Jei po rugpjūčio 20 d. jums skambina toli esantys draugai,giminaičiai, priimkite užsakymus iš nuotykių mėgėjo Marso ir raskite būdą kuo greičiau aplankyti vienas kitą!

 

Skorpionas

 

2022 m. iškils visiškai naujos Skorpiono savybės, nesvarbu, ar manote, kad esate „pasiruošęs“, ar ne! Būtų protinga sutikti tuos išradimo jausmus su žaismingo smalsumo dvasia. Priežastis? Ateinantys metai iššauks svarbų procesą, kuris jūsų gyvenime nutinka tik keletą kartų. Tačiau pirmiausia turite pamiršti savo neigiamas mintis, kurios nebėra , jūsų tapatybės dalis, kurios buvo sukurtos iš skausmo ar praeities išgyvenimų, o ne iš autentiško „Tai yra, kas aš esu“ jausmo. Tai bus jūsų 2022 m. misija, nes Mėnulio pietinis mazgas – karmos ir praėjusių gyvenimų taškas – keliauja per Skorpioną nuo 2022 m. sausio 18 d. iki 2023 m. liepos 17 d. Tam, kad patirtumėte šią kosminę alchemiją, dalis jūsų galėtų patekti po žeme, giliai į transformacinį tunelį.

Skorpione Didesnis nei gyvenimas Jupiteris yra Žuvyse  iki gegužės 10 d. ir vėl nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d. Nuo širdyje virpančios naujos romantikos iki meninių projektų iki šurmuliuojančios šlovės – jūsų talentas ir magnetiškumas patrauks dėmesį. . Nenustebkite, jei jus patrauks kažkas beprotiškai kitokio nei jūsų įprastas „tipas“,, dėka to, kad Uranas, užtemimai ir šiaurinis mazgas Jautyje – jūsų naujo etapo ženklas. Nuo gegužės 19 iki spalio 28 d. Jupiteris pasiners į Aviną ir jūsų  sveikos gyvensenos etapa, įkvėpdamas jus į savo gyvenimą įdiegti tvarias sveikos gyvensenos sistemas.

Karjera ir pinigai:

Pridėkite daugiau sielos savo tikslams! Mėnulio pietinis mazgas Skorpione šiais metais siunčia jums prasmės paieškos. Galite atskleisti kažką, kas atrodo suderinta su jūsų giliausiomis tiesomis. Jau einate kryptingu keliu? Pasiruoškite fotosesijoms! Kai Jupiteris jūsų šlovės zonoje iki gegužės 10 d. (ir vėl nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d.), galite tapti svetainės savininku, pristatyti ar būti pristatomu arba reklamuojamu influenceriu. Nelaukite, kol būsite atrasti. Patobulinkite savo žinias ir reklamuokite socialiniuose tinkluose.

Pinigų valdymas bus metų vidurio prioritetas, o gausus Jupiteris apsigyvens Avine ir jūsų praktikoje magiškoje zonoje nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Galite tada keliauti darbo reikalais, padėdami didesniam vardui savo srityje. Sisteminkite procesus ir išsilaisvinkite iš nerimo. Investicijų galimybės įkaista, kai Marsas rugpjūčio 20 d. pasieks jūsų bendrą išteklių zoną (Dvyniai). Apsipirkite, kol raudonoji planeta pasisuks atgal spalio 30 d.

Draugai ir šeima:

Kai rimtas Saturnas knibždėte knibžda Vandenio ženkle ištisus metus, įvertinsite savo „išrinktosios šeimos“ kompaniją taip, tarsi jie būtų jūsų kūnas ir kraujas. Susitikite su brangiais bičiuliais, kol Venera grįžo atgal jūsų draugystės namuose iki sausio 29 d. Saturnas gali sukelti sunkumų jūsų tikriesiems giminaičiams. Galite persikelti arba persikelti, kad palaikytumėte juos arba suteiktumėte sau vietos, reikalingos išgydyti nuo protėvių žaizdų. Jupiterio laikas Žuvyse (iki gegužės 10 d. ir nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d.) idealiai tinka gimdyti kūdikius ar bendrauti su jau turimais vaikais.

 

Šaulys

 

Šauliai! 2022 m. sausio 18 d. baigsite beveik dvejus metus trukusią sielos transformaciją, kurios metu nusimetėte karminius sluoksnius ir laukėte aiškių signalų, ką daryti toliau. Kažkoks didelis dalykas? Tikrai, Šauliai. Nuo 2020 m. gegužės 5 d. savo ženkle laikote Mėnulio pietinį mazgą – kartą per 20 metų vykstančią odisėją, kuri nustumia jus po žeme į giliausias asmeninių atradimų ir evoliucijos sferas. Ar akimirkomis jautėtės nematomas? Tam tikra prasme Jūs buvote. Tačiau verta pasitraukti iš galaktikos tinklo, nes atgavo tikslo jausmą ir autentišką savijautą, su kuria galite atsiskleisti 2022 m.? Galite lažintis, kad jūsų karminė klasė perduos tai!

 Iki gegužės 10 d. jūsų valdančioji planeta Jupiteris yra Žuvyse ir jūsų, šeimos. Galite persikelti, išplėsti savo šeimą arba skirti laiko savo vidiniam pagrindui sustiprinti. Mėnulio mazgams ir užtemimams paliečiant jūsų sveikatos ir gydymo ašį, jūs tikrai norėsite sukurti tvarias sistemas savo gyvenimui – tokias, kurios mankštintųsi taip pat, kaip ir eiti į darbą. Nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. prasidės jūsų kosminis išėjimo vakarėlis, kai superdidysis Jupiteris įsiliepsnoja į ugnies ženklą Aviną ir įkaitina jūsų penktuosius romantikos, saviraiškos ir kūrybiškumo namus. Šviesos, fotoaparatas, lankininkas – pasiruoškite būti švenčiami už savo talentus, nes pasitikėjimas ir charizma eina per stogą!

Karjera ir pinigai:

Jūs sunkiai dirbate dėl savo pinigų, bet ar jūsų pinigai sunkiai dirba dėl jūsų? Pelningumas yra raktinis žodis, į kurį reikia sutelkti dėmesį 2022 m. Iš naujo įvertinkite išlaidų įpročius, kol Venera atsitraukia jūsų finansinėje zonoje iki sausio 29 d. Jei tam tikros nuolaidos naikina jūsų saugumo fondą, sugriežtinkite biudžetą. Norint valdyti savo darbo krūvį, reikės aiškių procesų, kai Mėnulio šiaurinis mazgas sausio 18 d. pateks į Taurą. Tačiau, kai Pietų mazgas , pradėkite atsisakyti laiko trukdančių užduočių, kurios neduoda sveikatos. Šis „apsaugos tinklas“ gali įstrigti nepakankamo uždarbio cikle. Pasirūpinkite, kad jūsų prekės ženklas ir priekinės medžiagos būtų matomos! nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d., kai laimingasis Jupiteris skrieja per jūsų šlovės zoną (Avinas) ir atkreipia didelį dėmesį į jūsų darbą.

Draugai ir šeima:

Su savo valdovu, laisvos dvasios Jupiteriu, savo buitinėje zonoje iki gegužės 10 d. (ir vėl nuo spalio 28 iki gruodžio 20 d.) galite keliauti atostogų! Per šiuos ciklus suteikite sau didesnę nepriklausomybę nuo šeimos – aišku, ne vengdami įsipareigojimų.Gali sudaryti sėkmingą nekilnojamojo turto sandorį arba pagaliau imtis renovacijos projektų, kurie pavers Jūsų namą Jūsų mylimais namais. Turėdami Skorpiono pietinį mazgą, galite įsitraukti į terapinį darbą šiuo laikotarpiu. Sužinokite, kuo skiriasi auklėjimas (kuris suteikia žmonėms daugiau galių) ir rūpinimasis (kuris išeikvoja jūsų energiją, o kiti jaučiasi bejėgiai). Sveikų ribų nustatymas yra raktas į harmoningus namus.

 

Ožiaragis

 

Laukia socialiai ir gerai matomi 2022 metai., Ožiaragis – su galimybe vasarą šiek tiek tiek pabėgti nuo reikalavimų. Metai prasideda, kai Jupiteris neseniai grįžo į Žuvų ženklą ir , sukels jūsų susidomėjimą naujais pomėgiais, idėjomis. Visus metus Mėnulio šiaurinis mazgas, nepagarbus Uranas ir Tauro užtemimai suaktyvins jūsų talentus.

pasikite į visą šią dieną ir galbūt jos išsaugokite Valentino dienai. Iki sausio 29 d. Venera, meilės ir tarpusavio harmonijos planeta, jūsų ženkle bus puikus, todėl net dėmesing jūsų gestai gali būti neteisingai interpretuoti. Jus sunkiai dirbate dėl savo pinigų, Ožiaragiai, todėl sutvarkykite savo finansus ir apkarpykite išlaidas, kol diržų veržiklis Saturnas bus tavo finansinėje zonoje iki 2023 m. kovo 7 d. Laimei, Saturnas yra tavo valdovas.

Karjera ir pinigai:
Tavo kruopštumas pradeda duoti vaisių, Ožiaragiai, nes tavo valdovas Saturnas praleidžia . Nustatykite sistemas, kad jos atliktų efektyviau.,žmonės atkreipia dėmesį į jūsų darbą! Būkite ekspertu, pranešėju ar lyderiu, kaip tik galite. Pelningos galimybės gali užplūsti šalia užtemimų balandžio 30 ir lapkričio 8 d.!

Iniciatyvus Jupiteris per jūsų smalsų, bendradarbiaujančia asmenybę iki gegužės 10 d. (ir vėl nuo spalio 28 iki gruodžio 20 d.). Pasinaudokite vietinių tinklų kūrimo galimybėmis ir bendradarbiaukite projektuose, kad laimėtumėte, didelė galimybė laimėti loterijoje. Per šį laiką galite važinėti kelių miestų arba dirbti su klientais visame pasaulyje. Sukurkite savo lizdą, o Jupiteris Avine nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. įleis šaknis į jūsų buitinę zoną. Nuo rugpjūčio 20 d. darbas tampa aktyvesnis nei bet kada, nes Dvyniuose esantis Marsas ir Jūs Būkite organizuojai ir ieško paslaugų teikėjų, kurie atitinka jūsų standartus!

Draugai ir šeima:
Užmegzkite prasmingus ryšius – tada suburkite ryšį. Kuo daugiau bus, tuo smagiau šiais metais, nes Skorpiono pietinis mazgas suaktyvins jūsų bendruomeniškumą. Jei jūsų socialiniame rate, būtina skirti dėmesio ir artimiesiems. Jupiteris Žuvyse suteikia didžiulį populiarumo pliūpsnį iki gegužės 10 d. (ir vėl nuo spalio 28 iki gruodžio 20 d.). Nors seni draugai yra jūsų pasaulis, išplėskite savo rato spindulį! Galite susitikti su naujais keliaudami, atlikdami savo tobulinimo darbus ar lankydami pamokas.


Vandenis


Vandeni! Nuo 2020 m. gruodžio 21 d. išgyvenate fenomenalų išradimą. Tai prasidėjo Didžiajame Jupiterio ir Saturno sandūroje, kai jiedu susijungė Vandenyje, sujungdami savo dangaus supergalias ir apšviesdami dangų „Kalėdų žvaigžde“. Per pastaruosius metus jūs tuo pačiu metu rizikavote vardan asmeninio augimo ir išgyvenote didelę brandos fazę.. Šios planetos yra poliarinės priešingybės: Jupiteris nori momentinio pasitenkinimo, o Saturnas – apie uždelstą pasitenkinimą. Jūs gavote iššūkį augti struktūroje ir sukurti tvarų pagrindą jūsų didelėms idėjoms, kurios ne tik sklandytų, bet galbūt net sukurtų palikimą.

Laimingas Jupiteris Žuvyse iki gegužės 10 d. galite užsidirbti pinigų iš vieno iš tų aistros projektų arba pritraukti naujų pajamų šaltinių, nesvarbu, ar tai būtų naujas darbas, ar pelningas šalutinis šurmulys. Pasiruoškite iš naujo apibrėžti „darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą“: karminiai Mėnulio mazgai yra Jaučio ir Skorpiono ženkle 2022 m., o užtemimai gali pakeisti jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Darbotvarkėje gali būti persikraustymas, tėvystė, namų nuosavybė ar lyderio vaidmuo.

Karjera ir pinigai:
Naujos pareigos darbe gali burti pinigus banke. Drąsiajam Jupiteriui plečiant jūsų uždarbio galimybes, saugu rizikuoti, pavyzdžiui, vadovauti naujai iniciatyvai. Galite gauti didesnį atlyginimą. Vis dėlto lengva tai padaryti dėl išlaidų! Jei nesate atsargūs, išlaidos gali padidėti. Turėdami karminį Pietų mazgą Skorpione ir savo karjeros zoną, nusileiskite savo sėkmės baimei. Šis 18 mėnesių ciklas, trunkantis nuo 2022 m. sausio 18 d. iki 2023 m. liepos 17 d., gali atskleisti pasauliui jūsų paslėptus talentus. Galite tyliai dirbti su projektu, kuris nėra pasirengęs viešai atskleisti. Pasinaudokite bet kokiomis auksinėmis galimybėmis, kurios gali ateiti su užtemimais gegužės 16 ir spalio 25 d.!

Draugai ir šeima:
Nors Saturnas gali trokšti vienatvės, 2022 m. pamiršk būti atsiskyrėliu. Gegužės 10–spalio 28 d. Jupiteriui įsiveržus į Aviną, laukia didžiulis populiarumo šuolis. Jausitės atviresni nei per daugelį metų. Kai sausio 18 d. Šiaurinis mazgas prisijungs prie jūsų valdovo Urano Tauro ženkle, galite vėl susisiekti su svarbiu šeimos nariu arba padaryti įdomių savo gyvenimo situacijos pakeitimų, kurie atitiktų jūsų gyvenimo tikslą. Jei statote namus, galbūt tai Jūsų naujo projekto ženklas?


Žuvys


2021 – tikriausiai sutiksite! Praėję metai atnešė ir aukštumų, ir iššūkių, nes Jupiteris ir kietas mokytojas Saturnas riedėjo per Vandenio ženklą. Nors galbūt turėjote kūrybinį renesansą, Žuvys, buvo stipri praeities išlaisvinimo tema. Šiais trumpalaikiais metais bandymai įgyti ilgalaikę trauką geriausiu atveju buvo slidūs. Išimtis buvo nuo gegužės iki liepos, kai Jupiteris trumpai išvyko į Žuvis ir pradėjo naują, 12 metų trunkantį tavo gyvenimo skyrių. Tačiau tas išradimas buvo nutrauktas iki 2021 m. gruodžio 28 d., kai Jupiteris grįžo į jūsų ženklą. 2022 m. sėkmės, nuotykių ir augimo planeta aplankys Žuvys iki gegužės 10 d., tau pasisekė! Tada jis įveiks vieną paskutinį ratą nuo spalio 28 d. iki gruodžio 20 d., kad gautų antrą sėkmės bangą.


Tarp šių gausių ciklų Jupiteris bus Avino ženkle, palaimindamas jūsų antruosius darbo ir pinigų namus nuo gegužės 10 d. iki spalio 28 d. Pavasario ir vasaros darbotvarkėje gali būti naujas darbas, paaukštinimas pareigose ar nauji pajamų šaltiniai. Jupiteris jūsų ženklą aplanko tik kas 11–12 metų; jis paskutinį kartą buvo Žuvyse 2010 ir 2011 m. (be trumpos peržiūros nuo 2021 m. gegužės 13 d. iki liepos 28 d.). Pažvelkite į tuos laikus, kad sužinotumėte, ką gali turėti 2022 m. Galvojate apie keliones, apie naujų vietų atradimą? Karminiai Mėnulio mazgai ir užtemimai raibuliuos visoje jūsų komunikacijos ašyje, suteikdami jums galimybę laimėti ir nunešti savo žinią toli ir plačiai. Tačiau nedarykite vidinio augimo „aplenkimo“. 2022 m. nesunku pradėti beveik bet ką, bet jei ketinate investuoti laiko ir energijos, kad tai tvarus, pelningas nekilnojamas turtas… ir taip pat smagu galbut tai bus Jūsų pirmasis būstas!


Karjera ir pinigai:

Kaip savo darbui suteikti daugiau savarankiškumo ir nepriklausomybės? Jupiteris Žuvyse, tada Avinas ir jūsų pinigų srautai (gegužės 10–spalio 28 d.), todėl šiais metais esate labai motyvuoti. Nors jūs ir nepriimsite griežto viršininko, nuomonės, Saturnas gali atvesti jums galingą mentorių, kuris nukreiptų jus jūsų gyvenimo keliu. Kelionės gali būti įtrauktos į jūsų darbo eigą šiais metais arba galite dirbti su nuotoliniais klientais.

 

Studijuok ir tu! Turint karminį Pietų mazgą Skorpione sausio 18 d., tai gali būti metai, kai reikia baigti laipsnį arba įgyti specialų pažymėjimą. Karštas nekilnojamojo turto sandoris gali patekti į jūsų rankas bet kuriuo metu po rugpjūčio 20 d. Praleiskite metų pradžią tvarkydami finansus. Padidinkite savo kredito balą, paruoškite dokumentus ir peržiūrėkite išankstinį  patvirtinimą. Turėdami tiek daug sėkmės jūsų pusėje, taip pat galite būti pasirengę finansiniam šuoliui!

 

Draugai ir šeima:

Jūsų 2022 m. paradoksas: kaip dalyvauti įguloje nesijaučiant prispaustam. Jupiteris Žuvyse pastebės, kad tekėsite laisviau nei daugelį metų! Tačiau turėdami likimo nulemtą Šiaurės mazgą Tauro ženkle ir jūsų draugystės namus, jūs vėl pamilsite žmones.Susitikę su kaimynais ir prisijungę prie vietinių įmonių, pajusite priklausymą, kuris jums patiks… tai yra, kai būsite namuose. Šeimos ryšiai gali įtempti, kai rugpjūčio 20 d. šešiems mėnesiams Marsas užklups jūsų giminės namus. Bet tai gali būti pažadinimo skambutis, kurio jums reikia, kad pagaliau išsiaiškintumėte savo skirtumus. Saugokite save ir artimuosius, skirkite dėmėsio Jiems , Žuvys. Yra daug efektyvesnių būdų išreikšti savo jausmus.