Boso diena

Boso diena (taip pat žinoma kaip Nacionalinė boso diena arba Bosų diena) yra šventė, minima kai kuriose šalyse, įskaitant JAV, spalio 16 d. Tai diena, kai reikia pripažinti ir įvertinti viršininkų ir vadovų indėlį ir pastangas darbo vietoje. Ši diena nėra valstybinė šventė, todėl darbdaviai neprivalo skirti savo darbuotojams laisvo laiko, tačiau kai kurie gali nuspręsti šią progą pažymėti atvirute, dovana ar ypatinga švente.

Kodėl Boso diena svarbi?

“Boso diena” yra svarbi, nes tai suteikia darbuotojams galimybę atkreipti dėmesį ir vertinti savo viršininkų indėlį ir vadovavimo darbovietėje. Geras viršininkas gali turėti reikšmingą įtaką darbuotojo darbo patenkinimui, karjeros augimui ir sėkmei, ir ši diena suteikia galimybę parodyti dėkingumą už jų vadovavimą, palaikymą ir mentorystę. Be to, “Boso diena” gali pagerinti viršininko-darbuotojo santykius ir padėti kurti teigiamą ir palaikomą darbo aplinką.

Boso diena – Kokia diena švenčiama boso diena? 

Kaip švenčiama boso diena JAV, Kanadoje, Europoje, Lietuvoje?

Boso diena – Data: 2023 m. spalio 16 d., pirmadienis

Diena skirta padėkoti savo viršininkams už jų gerumą ir sąžiningumą. Šventė sukurta siekiant sustiprinti ryšį tarp darbdavio ir darbuotojo.

Amerikoje švenčiama boso diena nuo 1958 m.

Lietuvoje ši šventė nesena – ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m.